PAR ALERĢIJĀM
Ar tām alerģijām ir tā: pirmkārt, cilvēki savas slimības ir ienēsājuši, iestaigājuši, nav ārstējuši, laikus pievērsuši uzmanību. Otrkārt, ne vienmēr seko līdzi tam, ko ēd – un ēd ļoti nekvalitatīvu pārtiku un dzer… to, ko dzer. Es redzu, kas bērniem tiek pirkts, un tad es saku – šis mans nākamais pacients. Mammiņa staigā ar ratiņiem, sapirkusi visādus krāsainos dzērienus, apelsīnus un mandarīnus, un visu ko vēl. Vai kāds nomazgā mandarīnus un apelsīnus, atnesot mājās? Es viņus, kad atnesu mājās, vispirms ielieku ūdenī, lai atmirkst, un tas ūdens, ziniet, kāds ir – kā vasks, kā eļļa! Un pēc tam tikai es viņus nomazgāju tekošā ūdenī un ar dvielīti nosusinu. Treškārt, vai bērni mazgā rokas? Viņi nemazgā rokas, it sevišķi, kad viņi atnāk no skolas vai veikala!
Nemeklējiet vainu bišu produktos vai pārtikā. Jāmazgā rokas, jāmazgā zobi, jāēd pēc iespējas vienkāršāka mājās gatavota pārtika un jāmeklē cēloņi sevī, nevis ārpusē. Kad mammiņai 5 – 7 mēnešu vecam bērniņam ir alerģija, es saku, taisiet sakņu sautējumu, no tantītēm nopērciet burkānus, mūsu Latvijas saknes, bet viņa atbild – bet es nemāku! Nu tad es viņai stāstu, kā ir jātaisa tas sautējums. Jaunieši, jaunās māmiņas to neprot, un tad vaina ir pamperos, un dakteris visu laiku tik raksta zāles, un tās visas ir ar hormoniem un antibiotiķiem, smērē vienu, smērē otru, smērē desmito… Viņi man sauc tādas receptūras, ka es jau vairs neorientējos tajās ķīmiskajās zālēs, bet, ja paprasa, kā jūs taisāt bērnam sakņu sautējumu, kad bērnam ir jau divi zobi, viņa neprot man pateikt, saka – es nekad neesmu tādu taisījusi.
Uz to, ka varētu būt alerģija uz vasku nevajag iecentrēties, jo vasks ziedēs patiesībā ir ļoti maz, vairāk ir ārstniecības augi koncentrētā veidā. Bet, ja ir šaubas par kādu no sastāvdaļām, tad labāk vispirms nobriest, un pakonsultēties, vai arī var iegādāties mazo komplektiņu (piem., 2+5 vai 1+2) un pamēģināt divas dažādas ziedes. Ziede Nr.1 ir ļoti labs ādas līdzeklis, īpaši ādas izsitumiem ar niezi, jo tajā ir daudz asinszāles, bet Ziedē Nr.5 ir daudz kumelītes, un abas zālītes ir 99 slimībām, katra dara kaut ko savu, bet vasks tur ir ļoti maz.
PAR BĒRNIEM UN PAŠIEM
Bērni ļoti noreaģē uz visu ko, kas ir uz ielas, mājās un skolā, viennozīmīgi. Ja bērni ir slimi, ja ir alerģijas, es uzreiz prasu, kā vecāki satiek savā starpā. Un tad sākās, viens izbimbājas, otrs izbimbājas. Ārsta kabinetā viņi neraud… Tātad trāpīju desmitniekā. Bērns visu ko redz un jūt, it sevišķi līdz 7 gadiem, citi pat ir tādi, kas redz paralēlās pasaules, un viņi nevar saprast, kur viņi atrodas, kas viņiem jādara, viņi milzīgi uzņem informāciju, un nezina, ko ar to darīt. Plus vēl vecāki ved uz vairākiem pulciņiem, vai skolā ir liela slodze. Un, ja bērni atnāk mājās, un tur vēl lamājas, tad viņiem visa var būt par daudz, un slimības stāv rindā. Tā ir gan lieliem, gan bērniem. Nav izņēmumu, bet vissmagāk noreaģē bērni, viņi reaģē pilnīgi uz visu. Bet pieaugušie pacienti, kuri, kā saka, ar sevi bišķiņ nodarbojas, kuri lasa literatūru, nodarbojas ar sevi, nu tad tie vismaz audzina savas emocijas un visu, kas ir uz mēles, neizsaka, un katru sīkumu galvā neņem.
Kad atnāk pacients un sāk runāt par lāstiem, es uzreiz jau viņu apklusinu. Es saku, nemaz neturpini, jo visur darbojas cēloņu-seku likums, ja tu iesi un pļerkstēsi par citiem, tad citi pļerkstēs par tevi, viss. Ja cilvēkam ir daudz enerģijas, viņam neviens neko nevar izdarīt, bet, ja viņš visu laiku baidās, visu laiku nervozē, viņam nav enerģijas, pirmā tante viņu nolamās, un sveiki! Bet tā tante ies klāt tikai tam, kas būs vājāks par viņu, viņa neies klāt kuram katram. Es visus šos cilvēkus jau pa gabalu jūtu. Tante pienāk klāt, viņa muti never vaļā, bet uzreiz iet projām. Es neredzu tādus cilvēkus, mani interesē tikai pacienti, kam interesē manas lietas.
Ja tēvs ar māti mājās lamājas, negaidiet veselību bērnam. Es to visu saviem pacientiem prasu. Un brīžam ir ļoti.. nu tā… Es vārdus nemeklēju, es saku kā ir – jums jāiemācās tas, tas un tas. Ja cilvēks to negrib, tā ir viņa darīšana. Mani pacienti parasti ir tādi: viņi izdzer visas aptiekas zāles, izstaigā visus profesorus, visus kompjūterus, un tad viņi atnāk pie manis, jo vairāk nav, kur iet. Tad es iedodu kaut ko pavisam vienkāršu, un viņi brīnās. Nav, ko brīnīties, jāmaina dzīvesveids, attieksme pret sevi un citiem! Tāpēc viņi pierakstās uz pieņemšanu, kur es stundu stāstu, kas viņiem jādara, gribi dari, gribi nedari. Un, ja pacients saka – man nav laika, tad sveiki, viņš samaksā man par vizīti, es iedošu viņam smērīti, bet nav vērts runāt, jo viņam, redz, nav laika. Pacienti, it sevišķi lieli cilvēki, domā, ka viņi ir neaizvietojami. Nu, nav tā. Uznāks slimība un būs pi….. Nevajadzēs ne naudu, ne mantu, ne mīļāko, ne sievu. Ļoti daudziem pieaugušajiem, kad tā paprasa, ir mīļākās, mīļākie, ģimenei nav laika, bērniem nav laika. It kā liekas, nekas, bet, ja viņš iet gulēt katru dienu vienos divos naktī, tad slimības uz viņu gaida rindā. Viņš jau netiek galā ar visu: ar darbu, ar ģimeni, ar mīļāko. Es saku, tagad jums jāizvēlas.
Kad pacients atnāk, es uzrakstu tikai vārdu un gadus, mani neinteresē, vai viņš ir apkopējs vai ministrs. Ja es viņu esmu redzējusi televīzijā vairākas reizes, tad es zinu, kas viņš ir, bet man, kā saka, ņevažno. Citi atnāk un saka, es esmu tas un tas, biju tur un tur, bet es saku, mani neinteresē, kas jūs esat, es jums došu to pašu, ko apkopējai. Un tad, kad es paprasu pāris jautājumus, tad viņš tāds tīri mierīgs paliek, jo tās ir atbildes uz to, kāpēc viņš ir vispār atnācis pie manis. Un tad tāds šoks bišķiņ ir, jo dakterim nav laika ar viņu krāmēties un prasīt, bet man svarīgs ir cēlonis, kāpēc, kāpēc, kāpēc? Un cilvēks pats runājot atbild uz to.
NERETI, PIRMS NOTIEK UZLABOJUMI, VAR ŠĶIETAMI PALIKT SLIKTĀK
No 1000 gadījumiem viens var būt, kad pacients lieto homeopātiskās zālītes, un pēc nedēļas viņam paliek sliktāk. Viņš man zvana un saka – ko jūs man iedevāt, man vēl vairāk jāklepo! Tas homeopātijā skaitās labi, tas nozīmē, ka tiek iekustināta slimība. Tad nedēļu jāpārtrauc lietot zālītes un jālieto uz pusi mazāk. Tas attiecas arī uz smērītēm. Cilvēki jau ķepē, viņiem liekas, jo vairāk, jo labāk – viņi neņem mazu kriksīti, un viņi neklapē, viņi uzķepē un gaida otrā dienā brīnumus. Tā viņi nevis iesmērē, bet aizsmērē visu ciet. Bet, ja ar vates puļķīti tuč-tuč, piemēram, 2.smērīte uzreiz noņem tūsku, un veido tādu kā aizsargkārtiņu, jo tur kliņģerīte ir iekšā, ingvers ir, u.c
PAR SAVĀM ZIEDĒM
Es katru reizi, kad taisu ziedes, ilgi domāju un katru reizi kaut ko uzlaboju. Tāpēc man ļoti svarīgas ir atsauksmes. No novembra beigām es pie otrās smērītes lieku divas lietiņas, no kā pacientiem jau otrā dienā labi. Tā kā es to devu esmu notrāpījusi, kad ir labi, bet pirms tam bija tā, ka tikai vieglāk. Bet tagad jau ir otrā dienā labi. It sevišķi es to jutu decembrī, kad biju Liepājā, un cilvēki man nāca klāt – „man bija tik slikti, tik slikti, man uzdāvināja 2.smērīti, un otrā dienā jau labi”. Tad es zinu, ko es tur liku un no kā ir labi. Man svarīgas ir atsauksmes. Es varētu nebraukt ne uz kādiem tirdziņiem, bet es nesatieku tos cilvēkus, jo tad, kad viņi man saka, tas tur līdzēja vai nelīdzēja, es uzreiz izprasu, kā jūs lietojat? Jā, es tur tā, vienreiz uzsmērēju, man nekas, es vairāk nesmērēju. Nu nebūs tad nekas!
Tā kā izmantoju tikai dabīgus produktus bez ēteriskajām eļļām un ķīmiskām saistvielām, tad nepieciešamais daudzums ir ļoti neliels. Ja tikai ziedīs ziedi uz ādas, nekas labs nebūs, aiztaisīs ādas poras ciet un viss! Ziede jāņem ļoti maz, tā jāiemasē un jāieklapē. Ieklapējot uzlabojas asinsrite, un visas zālītes iesūcas un nokļūst tur, kur tām jānokļūst. Lietotājs vēlas, lai uzreiz ir labi, bet tas tā ne vienmēr notiek! Galvenais ievērot – ļoti maz uz nakti, bet, ja ir ļoti akūti simptomi, tad divreiz dienā. Deva varētu būt tik, cik pielīp pie rokas, bet pats galvenais, tajā vietā ieklapēt vienu divas minūtiņas, ziede ir taukaina, tā visa iesūcas iekšā. Taču uz sejas klapēt nedrīkst, tur viegli iemasē 1 – 2 minūtes.
Tieši sejas ikdienas kopšanai ir piemērotas ziedes Nr.5, „ILZE” un „EMĪLIJA”, bet, ja āda ir strutaina, rētaina, tad ziede Nr.3 vai „Jānis”, jo tajās ir strutene, asinszāle un tauksakne, šie augi ļoti labi attīrīs un savilks (aromāts gan var atgādināt labu franču zilo sieru). Savukārt, ja uz sejas ir sarkani pleķi, tad ziedes „ILZE” un „EMĪLIJA” būs ļoti piemērotas.
Viena bundžiņa ziedes Nr. 2 pietiek gadam, ir vairākas daudzbērnu ģimenes, kas ņem smērīti, un viņi smērē visur, uz ādas, uz pušumiem, vasarā uz odu un dunduru kodumiem. Arī pārējās ziedes, ir paredzētas ilgam laikam, lietojot ikdienā, var pietikt no 4 līdz 6 mēnešiem.
Katram pacientam viss ir ļoti individuāli, nav tā, ka visiem viss vienādi iedarbojas, tāpēc cilvēki var man piezvanīt. Ja cilvēks šaubās, kāda ziede vai ārstēšana viņam nepieciešama, var vienmēr piezvanīt man vai Anitai, jo iemesls katram ir individuāls.
PERSONĪGĀS PIEREDZES PIEMĒRS
Paciente Silvija (30 gadi) ilgstošas sūdzības par psoriāzi galvas matainajā daļā, sausu ādu, plaisām, stipru niezi. Apmēram 3 gadus lietojusi dažādus ārstnieciskos šampūnus, bijusi pie vairākiem dermatologiem, kosmetologiem.
Terapijā izmantoju imidžterapiju (ķīniešu netradicionālā ārstēšanas metode) trīs reizes un masāžu ar ziedi Nr.3, Nr.1, Nr.5. Paciente ļoti nodarbojas, strādā ar sevi. Pēc trešās reizes bija pasliktinājums, pēc tam – straujš uzlabojums.
Paldies liels visiem, kas dalās ar savu pieredzi par mūsu produktu lietošanu, tas ir ļoti svarīgi ne tikai mums, bet arī citiem lietotājiem. Īpaši vēlos uzrunāt tos lietotājus, kuriem rezultāts nav tāds kā plānots, lūdzu, šajā gadījumā sazinieties personīgi ar Mārīti pa tel. 29355469.
______
Sagatavoja
Mairita Kraule Štolce, 2016.g