ANITA KREICBERGA-ZUŠMANE


     Ikdienā, attīstot un vadot zīmolu “Mārītes Zālītes”, saskaros ar to, ka ikvienam ir savs lielais jautājums. Kā padarīt savu dzīvi labāku? Savu ķermeni veselāku? Savu prātu mierīgāku? Kas galu galā ir “darbs ar sevi”, “mīlēt sevi” un “būt šeit un tagad”. Un kā to visu ienest savā ikdienā?
Es kā baudpilnas dzīves manifestētāja, atdzimšanas elpošanas praktiķe, pasniedzēja un mentore, joprojām uzdodu sev šos jautājumus un meklēju atbildes kā attīstīt savu superefektivitāti. Mans lielākais draugs un instruments ir ELPA. Ikdienā, tiekoties ar klientiem, grupās un individuāli, aizvien vairāk pārliecinos par šī Dieva dotā instrumenta jaudu, dziļumu un dziedinošajiem rezultātiem gan mentālajā, gan fiziskajā plānā. Tā ir lieliska iespēja ieraudzīt, iemīlēt un izgaismot sevī tumšās puses, kas arī esmu ES un veido manu personību. Un pamazām viss, kam jāatnāk, atnāk pats! Atnāk dziedināšana – caur izpratni, pieņemšanu, piedošanu, ļaušanos. Atnāk īstās zīmes, norādes, satikšanās un atnāk arī apzināta savas dzīves radīšana.
Daudz rakstu un stāstu par sevis iepazīšanu caur atslodzi, jeb organisma attīrīšanu un ne tikai caur ēdienu. Tas ir pamatu pamats, ar ko sākt, ja ir vēlme pēc pārmaiņām. Tas ir ceļš, kas mainīja manu dzīvi, uzskatus un ikdienu. Tas pavēra iespēju soli pa solim ielūkoties sevī vēl dziļāk, atvadīties no tā, kam laiks ir aiziet un atbrīvot vietu jaunai enerģijai, jauniem notikumiem un iespējām. Līdzšinējā pieredze rāda, ka kādam atslodze ir iespēja izrauties no nevēlamām domām un emocijām, iestrēgušām situācijām, bezmiega un veselības kaitēm, citam – radīt iespēju sevī ienākt lielākai brīvībai, vieglumam un priekam. Jebkurā gadījumā tā ir apzināta pateicība savam ķermenim, ka tas dod mūsu dvēselei tik labas mājas šajā zemes dzīvē.
Labprāt dalos ar to, kā varam atbalstīt savu ķermeni, lai tas spētu pats sevi dziedināt. Par sevi kā vienotu veselumu. Par radošām izpausmēm un tehnikām, kuras esmu atzinusi par savējām. Par to kā radām savu dzīvi. Katru mirkli. Seko maniem notikumiem un pasākumiem arī
Facebook https://www.facebook.com/telpaelpai
Instagram https://www.instagram.com/anita.kreicberga/
Vērtīgi raksti Tavai iedvesmai un izaugsmei blogā www.seedsoflife.lv

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *