Mārītes Zālītes ir īpašas ārstniecības augu receptes uztura bagātinātājiem, eļļām, ziedēm, tējām un augu pulveriem. Tapušas, apvienojot daudzu gadu laikā krātās Mārītes un viņas meitas Anitas zināšanas par ārstniecības augu dziedinošajām īpašībām un austrumu medicīnas pamatprincipiem.

​Tas ir roku darbs, ko nevar aizstāt neviena iekārta un lieljaudas ražošanas mašīna. Tā ir jauda, ko var nodot tikai daba cilvēkam un mēs viens otram.

Tā ir sadarbība, kas prasa uzticēšanos, pielāgošanos, paļaušanos, nemitīgu izaugsmi un mīlestības pilnu attieksmi pret savu darbu, lai taptu šis brīnums! Ilggadēja pieredze un ieklausīšanās sajūtās, ir pamatā tam, lai ikkatrs no Jums tiktu sadzirdēts savā visunikālākajā veidā.

Ziedēs un krēmos ārstniecības augi ir uz vaska bāzes, bez mākslīgiem konservantiem, krāsvielām un smaržvielām, kā arī nesatur ūdeni. Ziedes var lietot jebkurā vecumā, arī zīdaiņi. Uzlējumi ir uz degvīna un eļļas uz nerafinētas rapšu eļļas bāzes. Tie ir 100% dabīgi produkti, kas nesatur ķīmiskus konservantus un mākslīgas saistvielas.

Rāmi, rāmi pamazām “Mārītes Zālītes” ir kļuvušas par tautā atpazītu un iemīlētu zīmolu, ieņemot aizvien drošāku vietu klientu mājas aptieciņas pamatsastāvā.
Mums tas nav tikai darbs, bet dzīvesveids un garīgais ceļš vienlaikus – milzīgs spēks un enerģija, neizsakāms gandarījums par paveikto!
Visas mūsu ziedes, uzlējumi un eļļas ir dzīvas! Tā ir arī doma un nodoms, ko ieliekam katru puķīti un zālīti nolasot, žāvējot, gatavojot produkciju, iepakojot un tad nododot tālāk tam, kas to lietos. Tas ir garš ceļš, kas satur daudz informācijas, lai cilvēks lietojot atveseļotos.

Domājot par Tevi, lūkojamies plašajā ārstniecības augu pasaulē, un ar mīlestību radām aizvien jaunus produktus labsajūtai, spēkam un vitalitātei!

Pateicībā jums par uzticēšanos,
Mārīte & Anita