VESELĪBAI

KO DARĪT PĒC SASLIMŠANAS AR COVID-19, LAI ĀTRĀK ATGŪTU VESELĪBU?

Mārīte Merga - homeopāte, imidžterapteite, Cigun praktiķe un instruktore, domformu medicīnas speciāliste, ārstniecības augu zinātāja

Saskaņā ar zinātnieku pētījumiem, Covid-19 ir vīruss, kas, pat pēc tā izslimošanas, var atstāt ilgstošas nelabvēlīgas sekas uz organismu. Pasaulē ir apkopotas sūdzības par muskuļu vājumu un ilgstošu nepārejošu noguruma sajūtu, miega problēmām, nemiera un depresijas gadījumiem, nieru darbības pasliktināšanos vai plaušu bojājumiem. Šis vīruss izraisa spēcīgu iekaisuma reakciju, līdz ar to organisma imūnsistēma tiek izjaukta.

Arī pie Mārītes vēršas cilvēki, kas lūdz palīdzēt ātrāk atveseļoties pēc izslimota Covid-19. Mārīte novērojusi, ka pacienti sūdzas par lielu nogurumu, nespēku, sliktu redzi, miega traucējumiem, klepu, elpas trūkumu. Tāpat ir psihiskas problēmas – satraukums par darbu, bērniem, dzīvi, pastāvīgs nemiers.

Mārīte saka: „Rietumu medicīna cīnās ar sekām, jums jāsaprot slimības cēlonis. Ir cilvēki, kas saslimst ar Covid-19, ir tādi, kas nesaslimst, ir tādi, kas no tā nomirst un ir tādi, kas nē. Kāpēc? Uzdodiet sev šo jautājumu! Slimība un veselība ir atkarīga no mums pašiem, slimība kaut ko māca. Iemācieties nomierināt prātu, jo daudz enerģijas aiziet nemierīgam prātam. Mēs daudz darām nevajadzīgas lietas. Jūsu veselība ir Jūsu rokās, negaidiet, ka no tabletēm vien paliks labi. Uzņemieties atbildību par savu veselību un prātu. Par ko domāsi šodien, tas būsi rīt.”

Ja ir mentāli piesārņotas smadzenes (dusmas, naids, bailes, u.c.), negaidiet veselību. Analizējiet savas domas, darbus – kāpēc cilvēks slimo? Pajautājiet sev – kur es tērēju savu laiku?, kur es tērēju savu dzīvi? cik daudz laika dienā es tērēju savai veselībai? Lai cik sarežģīti nebūtu iemācīties tikt galā šajā laikā, no otras puses tas pat ir labi – pēc Covid var teikt, ka cilvēki pamodās. Pēkšņi nekur nav jāskrien, var nodarboties ar sevi, un tam nav vajadzīga liela nauda. Samaziniet savus izdevumus, domājiet, ko darīt tālāk, kā varam palīdzēt līdzcilvēkiem. Vakarā sev pajautā – ko es šodien darīju, lai uzlabotu savu veselību, ko es darīju šodien, lai kādam citam būtu labi?

ATVESEĻOŠANĀS

Parasti atveseļošanās pēc šīs slimības ilgst aptuveni 3 – 6 mēnešus. Mēs dzīvojam vīrusu laikmetā, nekur tie nepazudīs. Tāpēc nepieciešams pacelt savu enerģijas līmeni. Ja cilvēks bieži slimo – tas nozīmē, ka viņam ir maz enerģijas, cilvēks dzīvo lielā stresā, neizguļas. „Mārītes Zālītes” mājaslapā bloga sadaļā ir mazi rakstiņi – padomi, kas arī palīdzēs uzlabot veselību.

Ja ir psihiskas problēmas (depresija, aizkaitinājums, nemiers), – svarīgi piespiest sevi darīt, kaut vai kādus fiziskus vingrojumus – kustēties, kustēties – vismaz 30 min. dienā. Kaut vai caur „negribu”. Galvenais – sevi piespiest izkustēties. Kustēties, lai muskuļi strādā, lai uzlabojas asinsrite. Nodarboties ar sevi, nevis „ēst” zāles. Visu sākt lēnām, jo cilvēki pieraduši dzīvot uz tabletēm. Jebkura cenšanās nesīs kaut ko jaunu un uzlabos dzīves kvalitāti. Ja būsiet pasīvi – depresija stāv rindā uz jums! Tāpēc – investējiet sevī! Vakarā ejiet gulēt ar gandarījumu, ka esat visu izdarījis.

MĀRĪTES PADOMI ATVESEĻOŠANĀS LAIKĀ

No Imidžterapijas viedokļa svarīgi ir cilvēkam nodarboties ar sevi: disciplinēt prātu un stiprināt dvēseli, t.i., – katru rītu līdz, piem., 9.00 meditēt;

Pacelt imunitāti – lietot Latvijā ražotās veselīgās lietas;

Labi izgulēties;

Sekot līdzi, lai organisma Ph ir 7,4. Ja kaut kur sāp, tas ir iekaisums, zems Ph līmenis tajā vietā, tātad ir jāuzlabo asinsrite;

Attīrīt aknas, žultspūsli, nieres, utt.;

Ārstēt savas hroniskās slimības. Ārstēt hronisku deguna dobuma iekaisumu, plaušu slimības, astmu, u.c.;

Lai galvas smadzenes labi strādātu, iemācīties limfas masāžu galvai;

Dariet elpošanas vingrojumus katru dienu regulāri, 3 – 4 reizes dienā;

Vēdināt telpas, pašam atrasties vismaz 2 stundas svaigā gaisā;

Dzert siltu ūdeni 1 glāzi 4 – 5 reizes dienā;

Diafragmālā elpošana būs laba aknām, žultspūslim, aizkuņģa dziedzerim;

Trenējiet kājas – būs laba asinsrite visā ķermenī;

Patstāvīgi izstudējiet autofāgiju. Kas tas ir? Ko es varu darīt? Īslaicīga badošanās maina šūnu struktūru.

Pārskatiet savas atkarības – smēķēšana, dzeršana, ēšana.

No „Mārītes Zālītes” produktiem palīdzēs:

Augu tējas pulveri aknām, nierēm, miegam, imunitātei un attīrošais pulveris;

Uzlējumi Nr.1 un Nr.8;

Bioenergostims – Selēns;

Zāļu tējas vai to maisījumi, jo jādzer daudz šķidruma (raudene, samtene, kliņģerīte, u.c.).

 

Lai mums visiem laba veselība un izdodas uzturēt možu garu šajā ziemā!

3 thoughts on “KO DARĪT PĒC SASLIMŠANAS AR COVID-19, LAI ĀTRĀK ATGŪTU VESELĪBU?

  1. EVIJA saka:

    Labdien! Sakiet lūdzu vai šo uzlējumu var lietot organismu attīrīšanai:UZLĒJUMS NR.1. STRUTENE, KLIŅĢERĪTE, Raudene?

    Paldies, Evija

  2. Diana saka:

    Labdien! Sakiet lūdzu ko varētu palietot no Jūsu zālītēm priekš vairogdziedzera? Ir aizdomas uz ļaundabīgu veidojumu.

    1. Mārītes Zālītes saka:

      Labdien. Sazinieties lūdzu pa tālr 29355469 ar Mārīti. Viņa Jums labprāt sniegs nelielu bezmaksas konsultāciju pa telefonu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *