VESELĪBAI

ALERĢIJA? TĀS IEMESLI UN ĀRSTĒŠANA

?Iemesli

Alerģijai var būt daudz iemeslu, tomēr ir daži raksturīgākie, par ko runāsim šoreiz.

STRESS, KONFLIKTS. Alerģiskas izpausmes var rasties tad, ja ir liels stress, situācija, kurā pēkšņi notiek intensīvs konflikts, ir stipras emocijas. Tas, kas tajā brīdī ir apkārt, to smadzenes atceras. Tās atceras to momentu, gadalaiku, mājas apstākļus. Atmiņas saglabājas ķermenī, nosēžas un kādā brīdī izpaužas kā alerģiska reakcija uz kaut ko, kas tajā brīdī ir bijis apkārt. Tie var būt ziedputekšņi, dzīvnieku spalvas vai kāds konkrēts produkts.
LIEKĀ UZKRĀŠANĀS. Ķermenis ar visiem spēkiem cenšas izstumt laukā lieko. Iekaisuma produkti grib tikt laukā caur ādu un gļotādu. Te daudz kas ir atkarīgs no zarnu trakta, cik labi vai slikti tas ir spējīgs visu pārstrādāt. Pie jebkuras alerģijas svarīgi ir sakārtot kuņģa-zarnu traktu. Par to, kā to izdarīt, var skatīt iepriekšējo rakstu „Slimība un veselība sākas zarnās”.

Ārstēšana

?Pirmās alerģijas izpausmes gadījumā ārstēšanā ietilpst atrisināt stresa situāciju un konfliktus, atminēties, kad tas notika. Sakārtot savas emocijas attiecībā pret šo situāciju
?Panākt, lai labi strādā limfas sistēma.
?Pirms ēšanas – veikt diafragmālo elpošanu.
?Sakārtot kuņģa-zarnu traktu, lai labi izdalās žults.
?Iet sāls un sodas vannā. Uz vienu vannu izšķīdināt 1 kg sāls un 1 kg sodas.
?Dzert ūdeni pirms ēšanas. Tad turēt rokas paceltas gaisā no 3–5–10 minūtēm (cik katrs var), lai ūdens iziet cauri kuņģim.
?Labi izgulēties (skat. rakstu Par miegu).
?Attīrīties no visiem parazītiem (jo nepārstrādātā barība paliek zarnās un tur savairojas parazīti).

No „Mārītes Zālītes” produktiem palīdzēs:

?Attīrošais pulveris, Aknu pulveris un pulveris Mieram;
?Eļļa Nr.5 (zarnu traktam);
?Alerģiskām izpausmēm uz ādas Ziedes Nr.1 vai Nr.5.
?Kuņģa-zarnu trakta attīrīšanai no parazītiem: biškrēsliņu, samtenes un vērmeles tējas.
!!! Ja ir smagi alerģijas gadījumi, kā arī alerģijas bērniem, Mārīte aicina sazināties ar viņu personīgi pa telefonu 29355469 (ja nepieciešams, šeit var arī pieteikties uz individuālu konsultāciju).
Attēlā: Mārīte savā darba vietā, lai arī auksti un caurvējš, bet – lakats ap galvu, možs skatiens – un viss notiek! Lai mums visiem skaists pavasaris!???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *