VESELĪBAI

Kamēr Rietumu medicīna ārstē slimos, Austrumu medicīna māca, ko darīt, lai cilvēks nesaslimtu.

Kamēr Rietumu medicīna ārstē slimos, Austrumu medicīna māca, ko darīt, lai cilvēks nesaslimtu. Par veselību runājot, nevar attaisnoties, ka nav laika. Nepieciešams nospraust mērķus un darīt. Ar ko sākt? Ar lēmumu!
Zināt savu mērķi – vai es gribu tikt pie veselības, vai es gribu nomest lieko svaru, vai es gribu ilgi dzīvot, tas arī nosaka tālākās darbības. Ir jāpieņem lēmums: “No šodienas es vēlos atbrīvoties no kāda traucējoša simptoma, saaukstēšanās, savas saslimšanas vai problēmas”.

Nosaki prioritātes
Cilvēki mīl nodarboties ar garīgām lietām, gudri runāt, bet fiziskais ķermenis bieži netiek līdzi. Ja cilvēks dzīvo, pavada visu savu laiku „kastītē” – gan darbā, gan mājās maz kustas, iekāpj mašīnā (atkal „kastīte”), tad kāda gan veselība viņam var būt? Parastākie šķēršļi ir cilvēka iekšienē – tās ir atrunas un slinkums. Slinki cilvēki neko negrib, viņi gaida uz dakteri, ka viņš iedos brīnumtableti, bet tādas nav. Veselībai jābūt prioritātei.
Katram ir jāatrod tas, ko viņam patīk darīt, cits grib braukt ar riteni, cits no rīta vingrot. Cits rok dārziņu no rīta līdz vakaram, un viņam vēl 70 gados ir lieli plāni, cits jau 40 gados ir mazkustīgs un vispār nezina, ko no dzīves grib.

Soli pa solim
Svarīgi ir katru dienu spert mazus solīšus, lai panāktu labu veselību. Ir vajadzīga griba, saistīta ar prāta koncentrēšanos. Sākumā var gadīties, ka jādara tas, ko negribas, kas nav ērti, pierasti un komfortabli. Katru dienu regulāri darot, veidojas jauns ieradums, tas prasa piespiešanos. Galvenais ir izmainīt savu esošo stāvokli, to stāvokli, kurā ir sūdzības. Ir tāds jēdziens „dvēseles spēks” – ja tas piemīt, tad cilvēks izdarīs visu. Bet, lai tas būtu, ir jākustas. Ja cilvēks kustas, viņā ir enerģija, ja cilvēks nekustas, viņam nav nekā. Svarīgi ir meklēt veidus, kā tikt pie veselības. Ir jādeg, jākustas, jādzīvo!
Katrai ķermeņa šūnai vajadzīgs skābeklis, un skābeklis rodas tikai kustībā. Ja skābeklis nav, tad notiek šūnas mutācija nelabvēlīgā virzienā. Ja kādu iemeslu dēļ šūna nesaņem skābekli, tad veidojas citas šūnas, kurām tas patīk. Tā ir onkoloģija. Un hroniskas, ilgstošas slimības.

Emocijas
Lielas bailes un panika rada sirds vainas, asinsspiediena saslimšanas un depresiju. Alerģijas veidojas no nepareiza režīma, organismu neatbalstoša ēdiena. Jo alerģija NAV ādas slimība, tā ir iekšķīga vaina, un katram ir savs iemesls, kāpēc tāda radusies.
Stresā asinis izsviež stresa hormonus, rodas negatīvas emocijas, cilvēks slikti jūtas. Elpojot dziļi, organismā veidojas jauna bioķīmija. Cilvēks jūtas citādāk, uzlabojas emocionālais stāvoklis un atnāk pārliecība, ka viss ir iespējams.
Mazi vingrojumi ārstē lielas saslimšanas, nekas nav neiespējams, jo 80% no slimības veido emocijas. Sakārtot savu fizioloģiju var, sakārtojot savas emocijas. Kāds ir tavs emocionālais stāvoklis – nospiestība vai optimisms? Veselība iet roku rokā ar optimismu, kamēr pesimistam hroniskas vainas lien viena pēc otras ārā. Dzīve ir pārāk īsa, lai ciestu un kreņķētos!

Individuālās konsultācijas.
Imidžterapija ir diagnostika caur pulsu, ko es mācos un praktizēju jau 15gadus. Es uzlieku roku uz otra cilvēka rokas un redzu, sajūtu visu organismu kopumā. Individuālajās konsultācijās sniedzu ieteikumus veselības uzlabošanai ar netradicionālām ārstēšanas metodēm, rādu pacientam vingrojumus, ārstēšanai izmantoju ārstniecības augus no Latvijas zālītēm, iesaku arī padomus un praktiskas lietas no savas pieredzes. Es izmantoju tās lietas, kas ļauj ilgi un produktīvi nodzīvot līdz 99 gadiem un vēl bišķīt.
Konsultācija ilgst no 1 līdz pat 2 stundām, atkarībā no situācijas un ieguldījums savā labsajūtā ir 70 eur.
Maini savu domāšanu! Iemācieties pārslēgties no negatīvā uz pozitīvo! Nav slimības, nav neveiksmes, jāatmet tikai savi „nevaru” un atrunas.
______
Mārīte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *