ATSLODZEI

PAR NIERĒM UN URĪNCEĻIEM

??Rudens ir tas gadalaiks, kad pārsvarā laukā ir tumšs un auksts, laiks ir drēgns un mitrs. Šādi laika apstākļi veicina aukstuma uzkrāšanos organismā, cilvēki sūdzas par to, ka viņiem salst rokas un kājas, saasinās dažādas hroniskas saslimšanas, kā sāpošas locītavas, ceļi un mugura. Reti kurš iedomājas sasaistīt salstošas kāju pēdas ar sāpošu muguru, un pastāvīgu nemieru un stresu ar nieru problēmām.
Ja ir tādi simptomi kā liels nogurums no rīta, maz enerģijas, aukstas kājas, bieži jāceļas čurāt naktī, pastiprināti izkrīt mati, bojājas zobi, visu laiku auksts, savukārt pa nakti svīst, jāmeklē cēlonis un risinājums, ārstējot nieru vainas. Ja ir zems Ph, slikti strādā žultsceļi, raksturīgi aizcietējumi. Arī, ja sāp un deformējas roku pirksti, ir sāpoši ceļi, krusti vai pēdas, ir tūska kājās un sejā, tas var būt viens no rādītājiem par nieru problēmām.
???
CĒLOŅI
No Imidžterapijas viedokļa nieres filtrē asinis, izvada šlakvielas. Tās saistītas ar urīnceļiem; ja rodas problēmas šeit, tās tiek pārnestas uz muguru, jo urīnceļu kanāls iet tieši gar mugurkaulu.
Lielas bailes (negatīvas emocijas) atstāj iespaidu uz nierēm. Tās ir tagad sabiedrībā tik klātesošās bailes par slimību, nāvi, par bērniem, par darbu, ka nebūs naudas, u.c. Bailes var nākt līdzi arī no bērnības un jaunības. Lielas bailes rada pastāvīgu nemieru. Tādas emocijas kā bailes ļoti iespaido nieres. Bailes saglabājas kā atmiņa ķermenī. Ja cilvēks izjūt bailes, viņam ir maz enerģijas nierēs. Piem., bailes no tumsas, jūtīgiem cilvēkiem paliek informācija ķermenī, smadzenēs un nierēs.
Vēl cits piemērs, cilvēks dzird sliktus jaunumus, ja nieru enerģija ir zema, rokas un kājas paliek aukstas, cilvēks it kā sastingst. Ja enerģijas nierēs daudz, viņš meklēs izeju no situācijas. Vienmēr svarīgi meklēt cēloni un risinājumu, saprast, ka pašiem jāuzņemas atbildība par savu veselību.
Citi nieru saslimšanu cēloņi: ikdienā lieto par daudz medikamentu, vakarā pārēdas, naktī slikti guļ, ļoti ātri aizsvilstas dusmās, ilgstošs stress darbā vai mājās, liekais svars, ilgstoši nosalušas kājas.
???
ĀRSTĒŠANA
Stiprināt dvēseli un nieres (no Imidžterapijas),
Sakārtot kuņģa-zarnu trakta darbību,
Panākt, lai limfa labi strādā;
Nevar ēst visu, kas pagadās, jāuztur normāls Ph;
Katru dienu kustēties svaigā gaisā vismaz 2 h;
Ja salst kājas – uz nakti vannot rupjās sāls+ sodas + saimniecības ziepju ūdenī. Jo aukstumu no nierēm grūti dabūt laukā.
???
NO „MĀRĪTES ZĀLĪTES” PRODUKTIEM NIERU DARBĪBU UZLABOT PALĪDZĒS:
?Uzlējums Nr.5
?Nieru tēja, tēja Mieram&Miegam, miera tēja „Raudene, Kliņģerīte, Piparmētra”;
?Čaga ar zemestaukiem, Zemestauki ar smiltsērkšķiem;
?Bioenergostims ar selēnu;
?Zāļu tējas: Samtene, Kliņģerīte, Rudzupuķe.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *